آزمون وکالت آزمون سردفتری
 
مدیریت اجرایی MBA
 
مدیریت اجرایی DBA
 
دپارتمان زبان مشهد
 
دوره مدیریت فروش و بازاریابی حرفه ای

طراحی فرش دستباف

طراحی فرش زروان کارپت با توجه به نیاز تولید کنندگان مطرح فرش کشور، با طراحی انواع فرش های دستباف و ماشینی در شانه، تراکم و رجشمار های مورد نیاز، مفتخر است در طول فعالیت خود جزو یکی از شرکت های برتر طراحی فرش کشور به حضور شما معرفی گردد.

طراحی حرفه ای فرش توسط متخصصین و اساتید دانشگاهی،به کمک ابزارهای روز دنیا توام با سلیقه ایرانی مهم ترین نیاز سازندگان فرش دستباف و ماشینی ارزیابی می شود که این مهم توسط شرکت طراحی فرش زروان کارپت محقق گردیده است.

شناخت و کارشناسی فرش های اصیل ایرانی
هنر فرش بافی، نقش آسمانی ترین خاطره آدمیان است. هنر یاد آوردن بهشت و نقش کردن آن و هنر بافتن رویایی از رویاهای بیشمار بهشت. ما این هنر را نقطه به نقطه بر زمینه ای از نخ، پشم و ابریشم با رنگ هایی الوان طرح می زنیم تا مبادا این خاطره مبهم از خاطر آدمیان محو شود.
شناخت و کارشناسی یک محصول از اصول زیربنایی در هر پیشه بوده و هست که کاری بس دشوار طلب می نماید. با وجود این مهم اگر قدمت آن محصول به گذشته های دیرین و دور نیز بازگردد، بررسی و کارشناسی آن امری بس دشوارتر از کالاهای امروزین است.

همان گونه که می دانیم هنر فرش بافی از دیرکهن بین ایرانیان سینه به سینه تا به امروز نسل به نسل چرخیده و با شمایلی تخصصی تر در اختیار نسل جدید قرار گرفته است.

پس لازمه شناخت یک هنر، بررسی عمیق آن دانش از گذشته تا به کنون و ایجاد تجربه کافی درباره ماهیت آن هنر می باشد.

نام و آوازه فرش دستباف ایران از گذشته های دور در بین جهانیان پیچیده است. هنر گره زدن تاروپودها در میان یکدیگر بیانگر تمدن و فرهنگ دیرینه ایرانیان در این زمینه بوده و هست. در هنر طراحی فرش دستباف هر شکل و یا تصویر ، بیانگر یک نماد و معنای خاص می باشد که بیشتر اهل فن این هنر بعد از بررسی و تحلیل موضوعی به آن می توانند دست یابند.

اگرچه قدمت فرش دستباف در ایران بسیار فراتر از فرش ماشینی می باشد ولی طراحی و بافت فرش ماشینی نیز به نوبه خود از هنرهای جهش یافته و منحصر بفرد ایران به حساب می آید. به گونه ای که طرح ها و المان های کلاسیک بکار رفته در آن هر فردی را در هرکجای جهان به وجد می آورد.

در هنر طراحی فرش ایرانی چه فرش دستباف و چه فرش ماشینی طراح سعی دارد تا با کنار هم قرار دادن و چیدمان اصولی و صحیح گل ها، برگ ها، واگیره ها و … یک مفهوم و معنای خاص را در طرح نشان داده و بگنجاند. البته لازم به ذکر است، امروزه طراحی فرش که تقریبا از یک هنر به صنعت مبدل گشته بسیار تخصص یافته تر از گذشته کار می شود.

طراحی فرش ایرانی,فرش های اصیل ایرانی,فرش ماشینی

طراحی فرش زروان در زمینه طراحی فرش دستباف و ماشینی به صورت تخصصی عمل می نماید

یکی از شرکت هایی که در این زمینه فعالیتی چشم گیر دارد گروه طراحی فرش زروان می باشد که با استفاده از تیمی متشکل از فارغ از تحصیلان طراحی فرش، توانسته یکی از نام آورترین گروه های طراحی در این حوزه به شمار رود. طراحی فرش زروان در زمینه طراحی فرش دستباف و همچنین طراحی فرش ماشینی به صورت بسیار تخصصی و تکنیکی عمل می نماید به گونه ای که به جرات می توان گفت طرح هایی که توسط این تیم به بازار فرش عرضه می گردد چشم و دل هر بیننده ای را سیراب کرده و به خود جذب می نماید.

در شرکت طراحی فرش زروان طرح ها به گونه ای ترسیم می گردند که می توان آمیزه ای از هنر و نمادهای گذشته را درکنار طراحی مدرنیته امروزین به صورت یکجا نظاره نمود.

 

طراحی فرش ماشینی

طراحی فرش دستباف


 
آزمون وکالت آزمون سردفتری
 

 
مدیریت اجرایی MBA
 
مدیریت اجرایی DBA
 
دپارتمان زبان مشهد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *